Bezpieczne powiększenie penisa? Zapomnij o skalpelu chirurgicznym!

Zwiększanie rozmiarów członka to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w pełni zadowolonych z rozmiaru swojego penisa, dlatego rynek proponuje wszelkiego typu preparaty, kremy, żele a także pompki, które wspierają zaakceptowanie swojego ciała.

Co warto wiedzieć o powiększaniu penisa?

Rozmiary penisów różnią się, zależą od pochodzenia oraz uwarunkowań genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest ważny w trakcie zbliżenia, najistotniejszym czynnikiem, który może zapewnić udane współżycie jest fantazja i czułość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko woleliby posiadać przyrodzenie o dużych wymiarach. Kompleksy związane z długością i grubością penisa są znane od dawna i siedzą w głowie i to właśnie od samoakceptacji należy zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki wymiar ma duża grupa mężczyzn zamieszkujących Europę.

Bezpieczne powiększenie penisa

Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, aby penis był większy jest zażywanie zalecanych pastylek. Takiego rodzaju środki składają się przede wszystkim z naturalnie pozyskiwanych, ziołowych składników, które wpływają na zwiększoną chłonność oraz sprawność ciał jamistych, z których składa się penis. Pastylki na bezpieczne powiększenie penisa jest sporo, przy czym należy pamiętać, aby wybierać tylko takie preparaty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej.

Jak naturalnie powiększyć penisa?

Duży penis to dla większości mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety twierdzą, że rozmiar członka w trakcie zbliżenia tak naprawdę nie ma znaczenia i bardziej ważna jest czułość oraz fantazja partnera, dla panów jest to bardzo ważna kwestia, której poświęcą swój czas. Jeśli chodzi o naturalne metody na bezpieczne powiększenie penisa, należy zainteresować się ćwiczeniami.

W sieci można znaleźć specjalne zestawy ćwiczeń rozciągających, lekarze jednak nie polecają działań na własną rękę. Najlepiej skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem. Rozciągając penisa niestety można doprowadzić do powstawania problemów wiążących się z erekcją.

Innym popularnym sposobem jest zastosowanie pompki próżniowej. Pompka może nieco wydłużyć penisa, jest polecana głównie osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź poruszają się na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to często jedyny sposób na uzyskanie wzwodu, przy czym należy być ostrożnym i trzeba pamiętać o zdjęciu gumki po odbyciu stosunku.

Tabletki, pompki czy kremy nie gwarantują trwałych rezultatów, jeżeli na zawsze chcemy zwiększyć wymiar swojego penisa niestety musimy zdecydować się na operację, która jest nie tylko kosztowna, ale również niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie przynieść rezultatu albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie miał wzwodu. ,To, dlatego przed podjęciem tego rodzaju decyzji należy bardzo dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się znosić ból i ponosić tak ogromne ryzyko.

Jak powiększyć penisa 3 najskuteczniejsze sposoby

Kompleksy jakie wiążą się z rozmiarem penisa nikogo nie są wstanie zdziwić, podobnie jak panie są niezadowolone rozmiarem swoich piersi, tak mężczyźni nie zawsze cieszą się z wielkości swojego członka. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń oraz preparatów, które mają na celu zwiększenie przyrodzenia. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i największa grupa mężczyzn mieści się w tej normie, panowie jednak chcą dysponować jak największym sprzętem.

Pomimo, że kobiety podkreślają, że nie wymiar, ale raczej fantazja jest najważniejsza, mężczyźni wciąż mają kompleksy, świadczy o tym między innymi duże zainteresowanie preparatami na powiększenie przyrodzenia. Na rynku można znaleźć różnego typu tabletki na bezpieczne powiększenie penisa – to jeden z popularniejszych sposobów. Wybór preparatów jest duży, jednak należy być ostrożnym, w pierwszej kolejności należy wybierać preparaty pochodzące z wiarygodnych źródeł.

Jeżeli chodzi o tabletki, to duża grupa z nich nie tylko ma na celu powiększyć członek, ale ponadto pozytywnie wypływać na potencje oraz popęd seksualny. Chociaż w sieci można znaleźć wiele rankingów dotyczących efektywności dostępnych preparatów, należy pamiętać, że każdy organizm jest inny, tak więc może inaczej reagować.

Wciąż rosnącą popularnością cieszą się też takie urządzenia jak pompka do penisa jest to sprzęt, który ma za zadanie zwiększenie penisa i lepsze utrzymanie wzwodu. Pompkę należy stosować z regularną częstotliwością, producenci zapewniają, że pierwsze efekty są widoczne już po kilkunastu dniach tygodniach.

Trzecim sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa, odpowiednie treningi poprzez jego stymulację, powiększają jego wymiar zarówno długość, jak i obwód. Poza tym ćwiczenia bardzo dobrze wpływają na wzwód, który jest silniejszy, pomagają też kontrolować wytrysk. Do najbardziej popularnych ćwiczeń zalicza się tak zwane zsuwanie pierścienia, które powinno powtarzać się każdego dnia przez około 30 minut. Polega ono na zrobieniu pierścienia stykając kciuk z palcem wskazującym. Tak ułożoną dłoń należy zacisnąć na nasadzie członka. W czasie ćwiczenia penis powinien pozostawać w lekkim wzwodzie.

Bezpieczne powiększenie penisa

Mimo tego, że od lat na aktualnym rynku pojawia się bardzo dużo preparatów suplementujących dietę, które mają na celu poprawiać seksualność i męskość, tak naprawdę nie należą do środków, które mogą na stałe powiększyć penisa. Osoby, które są bardzo zakompleksione i szukają najbardziej skutecznego sposobu na zwiększenie wymiarów członka, powinny zastanowić się nad zabiegiem operacyjnym. Przy czym należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto ryzykować sprawność seksualną dla większego penisa. Każdy zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem komplikacji, w tym wypadku może dojść do utraty zdolności wzwodu.

Dziś producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej skutecznych preparatów , które służą do powiększania penisa, pamiętajmy, aby nie dać się zwariować i nie wierzyć we wszystko, co obiecują producenci. Rozmiar nie jest najistotniejszy i potwierdza to większość kobiet.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to środek, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym pastylką pozytywną opinię. Nie bez znaczenia również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Bezpieczne powiększenie penisa >> ZOBACZ