Powiększenie penisa w domowym zaciszu? Czy to bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku proponuje się wiele różnego rodzaju pastylek, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w uzyskaniu zadowalających rezultatów.

Niektórzy preferują ponadto odpowiednie ćwiczenia na powiększanie członka. Jaka jest efektywność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Należy skorzystać pomocy lekarza, który doradzi nam najskuteczniejsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy związane z rozmiarem penisa siedzą w przysłowiowej głowie i w zasadzie od tego należałoby zacząć. Długość czy obwód penisa nie gwarantuje udanego życia seksualnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym członkiem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeżeli będzie nieczuły i brakuje mu fantazji. Pamiętajmy, że stałe powiększenie penisa jest możliwe tylko poprzez operację chirurgiczną, a taki zabieg niestety związany jest z dużym ryzykiem.

Powiększenie penisa

Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, poprzez co członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju operacja związany jest z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na środki farmaceutyczne, które nie gwarantują wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są obarczone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić dobre wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację. Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie polecane nawet przez lekarzy. Stosuje je dużo po urazach kręgosłupa, żeby móc osiągnąć wzwód, chociaż można korzystać takiego rodzaju urządzenie także do celów zwiększenia rozmiaru penisa. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Rozmiar penisa to wciąż temat tabu, znamy sposoby na rozwiązanie tego wstydliwego problemu!

Trzeba nie zapominać, żeby zbyt mocno nie pompować, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych członka. Próba powiększania penisa na własną rękę bez konsultacji z lekarzem nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ może mieć to fatalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz powiększenia penisa, najlepiej dobrze zastanowić się i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku akceptacji swojego ciała. Być może zwiększenie wielkości penisa może okazać niepotrzebne. Często najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy też kupować środki ze sprawdzonych źródeł i nie próbować zwiększać członka bez wsparcia lekarskiego.

Powiększenie penisa pompka czy tabletki?

Kompleksy , które wiążą się z rozmiarem penisa są powszechne, wielu mężczyzn chciałoby mieć przyrodzenie pokaźniejszych wymiarów. I chociaż lekarze są zdania, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najważniejsza, żeby móc zadowolić kobietę, panowie i tak poszukują sposobów na zwiększenie wymiarów członka. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm w erekcji. Jego rozmiar jest różny i uzależniony jest od takich czynników jak wiek, temperatura otoczenia czy stres. Ze względu na wciąż rosnące zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć obecnie bardzo dużo tabletek i innego typu preparatów, które gwarantują pomoc mężczyznom uzyskać odpowiedni rozmiar.

Penis wprawdzie nie zwiększy swoich wymiarów na trwale, w tym wypadku konieczna jest ingerencja chirurga, ale można skutecznie sobie pomóc. Problem wiążący się z brakiem akceptacji rozmiaru penisa ma przede wszystkim podłoże psychiczne , tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest. Jedynym z cieszących się największą popularnością sposobów na powiększenie penisa jest pompka. Tego typu rozwiązanie polecane jest głównie osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są zalecane mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, u których występują przeciwwskazania do stosowania preparatów farmaceutycznych. Oferowane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane na baterie albo ręcznie. Ich wybór jest szeroki.

Jak działają pompki?

Aby osiągnąć erekcję na członek trzeba założyć walec pompki i wytworzyć podciśnienie. Następnie zsunąć na prącie będącego w erekcji gumkę uciskową. Taki zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po zakończeniu zbliżenia gumkę trzeba zdjąć, jeżeli nie zostanie usunięta na czas efekty mogą być tragiczne, może dojść do zamartwicy i konieczna będzie amputacja penisa. Pompki muszą być odpowiednio używane, bo można wyrządzić sobie krzywdę. Należy używać jej przez okres nie dłuższy niż dwadzieścia minut, poza tym nie należy zbyt mocno pompować, ponieważ można rozerwać naczynia krwionośne. Kolejną cieszącą się popularnością metodą, z której korzysta wielu mężczyzn są tabletki. Tabletki na potencje.

Powiększenie penisa

Takie środki zawierają w większości przypadków naturalne składniki, które zwiększają chłonność oraz sprawność ciał jamistych członka. Oczywiście nie trzeba spodziewać się wymarzonych i trwałych rezultatów, tabletki mają działanie tymczasowe, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie zwiększają wymiarów penisa w sposób trwały. Tak naprawdę jedynym skutecznym sposobem na zwiększenie wymiarów członków jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania np. utratę możliwości wzwodu.

Wielu mężczyzn zastanawia się jak wydłużyć penisa a tak naprawdę rozmiar nie jest tak ważny. Kompleksy związane z wymiarami męskości są porównywalne do kompleksów kobiet dotyczących wielkości piersi. Najlepszym rozwiązaniem problemów jest po prostu akceptacja swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i żeby akceptował nas nasz partner życiowy. Sposobów na zwiększenie penisa jest wiele, większość z nich nie jest skutecznych, inne mogą zmienić wymiar członka na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, żeby bez skalpela chirurga członek zwiększył się na stałe.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to preparat, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym tabletkom pozytywną opinię. Nie bez powodu również produkt ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Interesujący jest fakt,że, nie tylko mężczyźni zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki!

 

 Skuteczne powiększenie penisa >> ZOBACZ