Przedłużenie penisa i tajemnica udanego seksu

przedłużenie penisa

Grubość i długość penisa może być zróżnicowana, jednak duża grupa mężczyzn nie jest zadowolona z rozmiaru swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm. W stanie wzwodu penis ma nawet osiemnaście cm długości.

Chociaż lekarze zapewniają, że to nie rozmiar a finezja jest najważniejsza, większość panów ma jest w tym zakresie zakompleksiona. Takie problemy można zniwelować naturalnymi sposobami, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest konieczna. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnego rodzaju czynników jego rozmiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety także wraz z wiekiem staje się mniejszy. Sposobów jak powiększyć penisa jest kilka.

Można na przykład ćwiczyć, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie są w stanie zmienić rozmiaru penisa na stałe, podobnie zresztą jak leki lub specjalne żele. Odpowiednio zaplanowane treningi wykonywane z regularną częstotliwością przynoszą nawet niezłe efekty, przy czym nie można z nimi przesadzić.

Dużą popularnością cieszą się również specjalne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół członka tworzy się podciśnienie, dzięki czemu napływa do niego krew wywołująca wzwód. Pompkę wykorzystuje się nie jedynie do powiększania penisa, ale także jako alternatywny sposób dla preparatów farmakologicznych, sprzęt tego rodzaju polecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki należy korzystać nie dłużej niż 20 minut, należy pamiętać również o tym, aby nie pompować jej zbyt silnie, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych.

Na rynku są dostępne również specjalne tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, aby dokładnie sprawdzić skład wybranych specyfików i nie wierzyć reklamom, które obiecują cudowne efekty, które można uzyskać przykładowo w ciągu tygodnia. Tabletki na zwiększenie członka powinny zawierać naturalnego pochodzenia składniki, najlepiej wybierać środki ze sprawdzonego źródła, aby nie zrobić sobie krzywdy. Tabletki nie tylko wpływają na zwiększenie rozmiaru członka, ale zwiększają również popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Chociaż na dzień dzisiejszy można znaleźć bardzo dużo wszelkiego typu środków, które teoretycznie mają wpływać na męskość, tak naprawdę warto wiedzieć, że na stałe powiększenie przyrodzenia jest możliwe jedynie poprzez zabiegi chirurgiczne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Skuteczne powiększenie penisa weryfikujemy prawdę obalamy mity!

Operacja powiększenia penisa jest zalecana wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, ponieważ wiąże się z poważnym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do nieodwracalnego uszkodzenia funkcji prącia tj. mężczyzna może utracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. Naturalne sposoby na zwiększenie penisa są bezpieczniejsze, zabiegi wiążą się z poważnym ryzykiem, dlatego nie warto się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest aż tak istotny, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

Czy powiększanie penisa jest bezpieczne?

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują Europę wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże duża grupa mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku proponuje się wiele wszelkiego typu tabletek, żeli i urządzeń, które podobno mają pomóc w uzyskaniu zamierzonych efektów. Niektórzy preferują również specjalne ćwiczenia na powiększanie członka. Jaka jest skuteczność takich działań? Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań na własną rękę, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Trzeba skonsultować się z lekarzem, który zaproponuje nam najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Trzeba mieć na uwadze to, że kompleksy związane z wielkością członka siedzą w przysłowiowej głowie i w zasadzie od tego należałoby zacząć. Długość bądź obwód penisa nie gwarantuje udanego życia intymnego, co potwierdza duża grupa kobiet oraz lekarze.

Mężczyzna z dużym penisem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli jest nieczuły i będzie brakowało mu fantazji.Pamiętajmy, że stałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez operację chirurgiczną, a tego rodzaju zabieg niestety wiąże się z olbrzymim ryzykiem. Operacyjne powiększenie członka polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, poprzez co członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety tego rodzaju operacja wiąże się z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale ponadto nieodwracalnego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto zatem ryzykować? Lepiej zdecydować się na środki farmaceutyczne, które nie dają wprawdzie trwałych efektów, ale nie są zagrożone tak olbrzymim ryzykiem, a dzięki nim tak samo można zrobić dobre wrażenie na partnerce i odbudować samoakceptację.

Większość mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może okazać się pompka próżniowa. To urządzenie polecane nawet przez lekarzy. Stosuje je dużo po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć wzwód, chociaż można korzystać takie urządzenie także do celów zwiększenia rozmiaru członka. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba też pamiętać, aby za mocno nie pompować, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych członka. Próba powiększania członka na własną rękę bez konsultacji z lekarzem nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałego uszkodzenia narządu.

Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz powiększenia członka, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do prawdziwych przyczyn braku samoakceptacji. Być może zwiększenie wielkości członka okaże się zbędne. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o akceptacji i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy również kupować środki ze sprawdzonych źródeł i nie próbować powiększać członka bez konsultacji z lekarzem.