Rozmiar penisa to wciąż temat tabu, znamy sposoby na rozwiązanie tego wstydliwego problemu!

Grubość i długość penisa może się różnić, jednak duża grupa mężczyzn nie czuje się zadowolona z wymiarów swojego przyrodzenia. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm. W trybie wzwodu penis ma nawet osiemnaście cm długości.

Chociaż lekarze gwarantują, że to nie wymiar a finezja jest najważniejsza, większość panów ma kompleksy. Takie problemy można zniwelować w naturalny sposób, powiększenie penisa jest możliwe i operacja nie jest konieczna. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnego rodzaju czynników jego wymiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z wiekiem staje się mniejszy. Sposobów na powiększenie penisa można mnożyć. Można na przykład ćwiczyć, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie zmienią rozmiaru penisa na stałe, tak samo jak leki lub specjalne żele. Odpowiednio opracowane treningi wykonywane regularnie mogą dać naprawdę niezłe rezultaty, przy czym nie można z nimi przesadzić. Tabletki na potencje.

Rozmiar penisa

Dużą popularnością cieszą się również specjalistyczne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół penisa tworzy się podciśnienie, dzięki czemu dopływa do niego krew wywołująca erekcję. Pompkę wykorzystuje się nie tylko do zwiększana penisa, ale również jako alternatywa dla preparatów farmakologicznych, sprzęt tego typu polecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki należy korzystać nie dłużej niż 20 minut, należy pamiętać również o tym, żeby nie pompować jej zbyt silnie, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych. Na rynku są dostępne również specjalne tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, żeby dokładnie sprawdzić skład wybranych specyfików i nie wierzyć reklamom, które obiecują spektakularne rezultaty, które można osiągnąć na przykład w ciągu kilku dni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Jak powiększyć penisa za niewielkie pieniądze? To możliwe!

Tabletki na zwiększenie penisa powinny posiadać w swoim składzie naturalne składniki, najlepiej sięgać po środki ze sprawdzonego źródła, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tego rodzaju preparaty nie tylko mają wpływ na zwiększenie objętości penisa, ale zwiększają także popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Chociaż we współczesnych czasach można znaleźć bardzo dużo wszelkiego typu środków, które teoretycznie mogą wpływać na męskość, tak naprawdę warto wiedzieć, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe wyłącznie dzięki zabiegowi chirurgicznemu. Operacja powiększenia penisa jest wskazana jedynie w uzasadnionych przypadkach, ponieważ wiąże się z poważnym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do trwałego uszkodzenia funkcji prącia tj. mężczyzna może stracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. naturalnego pochodzenia sposoby na zwiększenie penisa są bezpieczne, zabiegi wiążą się z poważnym ryzykiem, dlatego nie należy się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

Czy rozmiar penisa wpływa na jakość seksu?

Chociaż wielu lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie ma znaczenia i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają na tym punkcie kompleksy. Penis przeciętnego mieszkańca krajów europejskich ma rozmiar od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki wymiar nie dla każdego jest zadowalający. Mimo, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są dla nich tak ważne i nie od tego uzależniona jest ich satysfakcja w czasie zbliżenia, większość mężczyzn wolałaby posiadać pokaźne przyrodzenie. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku obecnie są polecane wszelkiego rodzaju preparaty, niektórzy decydują się na operacje. Chociaż operacja chirurgiczna jest bolesna i dość droga jest to jeden z najefektywniejszych sposobów na to, żeby penis stał się dłuższy. Można zdecydować się też na zażywanie specjalnych tabletek, które nie wyłącznie zwiększają penisa, ale mają wpływ również na libido a nawet produkcję plemników.

Rozmiar penisa

Chociaż wielkość penisa nie wypływa na jakość seksu, środki na powiększanie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i w zasadzie nie ma się czemu dziwić. Tak samo jak kobiety mają kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają problem z rozmiarem penisa. Długość i grubość penisa, to w dalszym ciągu dla dużej grupy panów temat zakazany, który poruszają z niechęcią. Czy warto korzystać ze środków farmakologicznych, czy są one efektywne? Problem z rozmiarem penisa rozpoczyna się w psychice mężczyzny. Jeżeli nigdy nie był zadowolony z wymiarów swoich klejnotów rodowych z pewnością długo unikał zbliżeń, żeby nie narazić partnerki na rozczarowanie. W większości przypadków kobiety nie widzą problemu w rozmiarze penisa, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, i jak inicjuję grę wstępną. Jakość doznań nie zależy jedynie od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że wymiar w ogólnie nie ma znaczenia. Zbyt mały członek może dawać mniej przyjemności, z kolei zbyt duży będzie sprawiał w czasie seksu ból.

Wiele kobiet jest zdania, że to nie długość, ale grubość męskości ma wpływ i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć seksualne spełnienie. Grubszy penis lepiej stymuluje łechtaczkę w trakcie zbliżenia, poza tym zapewnia bardziej intensywną interakcję z wejściem do pochwy, a tam znajdują się strefy erogenne. Chociaż mężczyznom może się wydawać, że posiadając mały penis nie są w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda wygląda tak, że kobiety są bardzo wyrozumiałe i wiedzą, co w życiu liczy się najbardziej. Nie każdy mężczyzna ma dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną członka. Różnimy się od siebie i trzeba siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia jak również do udanego związku. Rozmiar penisa wpływa na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeśli chcemy zastosować tabletki na powiększenie penisa, trzeba pamiętać, żeby wybierać preparaty od renomowanych producentów, nie warto kupować urządzeń bądź środków od sprzedawców, którzy nie podają źródła sprzedawanego towaru.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to środek, który stosują internauci i to oni wystawili tym pastylką tak dobrą opinię. Nie bez znaczenia również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co interesujące, nie tylko faceci zadowoleni są z efektów… ale głównie ich partnerki!

 

Suplement zwiększający rozmiar penisa >> ZOBACZ