Skuteczne powiększenie penisa weryfikujemy prawdę obalamy mity!

Długość penisa u mężczyzn , którzy zamieszkują Europę wynosi od 8 do 12 cm w fazie spoczynkowej, nie jest to wymiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże duża grupa mężczyzn ma z tego powodu kompleksy. Ze względu na to, na rynku operuje się dużo wszelkiego typu leków, żeli i urządzeń, które rzekomo pagaja w osiągnięciu zadowalających efektów.

Niektórzy cenią także odpowiednie ćwiczenia na powiększanie penisa. Jaka jest skuteczność takich kuracji?W przypadku treningów nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można wyrządzić sobie krzywdę. Należy skorzystać pomocy lekarza, który zaproponuje nam najlepsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy wiążące się z wielkością penisa mają podłoże w psychice i w zasadzie od tego należałoby zacząć. Długość bądź obwód penisa nie zapewnia udanego życia seksualnego, co potwierdza wiele kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym członkiem nie będzie w stanie zadowolić swojej partnerki, jeżeli będzie nieczuły i brakuje mu fantazji.

Skuteczne powiększenie penisa

Trzeba pamiętać, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe jedynie poprzez operację chirurgiczną, a taki zabieg niestety wiąże się z dużym ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów penisa polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, dzięki temu członek się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety taka operacja wiąże się z ryzykiem nie tylko zakażenia, ale również trwałego uszkodzenia funkcji erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Czy warto w takiej sytuacji ryzykować? Lepiej zdecydować się na preparaty farmakologiczne, które nie zapewniają wprawdzie trwałych efektów, ale nie są zagrożone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić dobre wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację.

Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w tym wypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie zalecane nawet przez lekarzy. Korzysta z niego wiele osób po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można korzystać takiego rodzaju urządzenie także do celów powiększania penisa. Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby za mocno nie pompować, gdyż może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych penisa.

ZOBACZ : TABLETKI NA POTENCJE

Próba zwiększenia wymiarów penisa samodzielnie bez konsultacji z lekarzem nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może mieć to fatalne skutki, może dojść nawet do trwałego uszkodzenia narządu. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na rzecz powiększenia penisa, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn zachwiania samoakceptacji. Być może skuteczne powiększenie członka może okazać zbędne. Niekiedy najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie ukochanej osoby, która zapewni nas, o że w pełni nas akceptuje i że nas kocha. Tak czy inaczej, trzeba być rozsądnym, należy też kupować preparaty z wiarygodnych źródeł i nie próbować powiększać członka bez konsultacji z lekarzem.

Skuteczne powiększanie członka prawdy i mity

Wielkość penisa w zasadzie nie powinna mieć znaczenia i wiele kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni mają kompleksy. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę waha się w granicach 8-12 cm. Rozmiary penisów różnią się od siebie i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów.

Czy tabletki na powiększenie penisa są rozwiązaniem?

Na rynku znajdziemy dużo tabletek, ale nie wszystkie są skuteczne, dlatego przed dokonaniem zakupu trzeba przejrzeć opinie na temat wybranych środków. Chociaż większość producentów tabletek na zwiększenie wymiarów penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można uzyskać oczekiwane rezultaty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe. Tabletki poprawiają ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą odpowiednim sposobem dla mężczyzn, zamierzających zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

Cieszącym się popularnością sposobem na zwiększenie wymiarów penisa jest pompka wodna, to urządzenie może podobno zwiększyć penis nawet o 6 cm, poza tym producenci takiego rodzaju urządzeń obiecują większą wytrzymałość i lepsze orgazmy. Pompkę należy stosować codziennie około 15-20 minut, podobno rezultaty są zauważalne już po kilkunastu dniach. Innym sposobem są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją polecane są plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą. W przypadku gdy będziemy wykonywać ćwiczenia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

Skuteczne powiększenie penisa

Kolejnym urządzeniem, które zdaniem wielu ma zwiększyć wymiar penisa jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to specjalne usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy znikomych dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najskuteczniejsza będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale także niebezpieczna, bo mogą wystąpić po niej powikłania. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa polega na nacięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety taka operacja wiąże się z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszym przypadku mężczyzna można stracić zdolność erekcji, co wyklucza udane życie seksualne.

Zabiegi chirurgiczne są zalecane wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Mimo, że długość bądź grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie kobiety, mężczyźni są na tym punkcie zakompleksieni. Chociaż na rynku oferowane są wszelkiego typu urządzenia oraz tabletki, które maja za zadanie powiększyć wymiar, prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą, która faktycznie może odnieść oczekiwane rezultaty jest operacja. Zabieg jest jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość penisa w stanie zwodu może być dużo większa, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penis

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to preparat, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym tabletkom pozytywną opinię. Nie bez powodu również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Interesujący jest fakt,że, nie tylko panowie zadowoleni są z rezultatów… ale głównie ich partnerki!

Skuteczne powiększenie penisa >> ZOBACZ