Wielkość penisa czy ma znaczenie w trakcie stosunku?

wielkość penisa

Wielkość penisa w zasadzie nie powinna mieć znaczenia i wiele kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn pochodzących z Europy waha się w granicach 8-12 cm. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak nerwy, zmęczenie, temperatura, wiek.

Duża popularność tabletek na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy jednoznacznie, że wielu mężczyzn nie cieszą ich rozmiary. Czy tabletki są skuteczne? Na rynku oferowanych jest dużo preparatów, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem trzeba przejrzeć opinie na temat wybranych środków. Chociaż większość producentów preparatów na powiększenie członka, gwarantuje, że dzięki ich produktom można uzyskać bardzo dobre efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany stałe. Pastylki stymulują ukrwienie członka, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą skutecznym sposobem dla mężczyzn, którzy chcą wywołać dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Cieszącym się popularnością sposobem na powiększenie członka jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może przyczynić się do wzrostu penisa nawet o 6 cm, poza tym producenci tego typu urządzeń obiecują większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy.

Wielkość penisa

Pompki należy używać każdego dnia przez 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilku tygodniach. Inną metodą są ćwiczenia wykonywane z odważnikami. Co ciekawe istnieją polecane są plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę. Kolejnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć członka jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy niewielkich dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale ponadto niebezpieczna, bo możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Powiększenie penisa w domowym zaciszu? Czy to bezpieczne?

Chirurgiczne powiększenie członka polega na podcięciu wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z niewielu metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny wiąże się z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszym przypadku pacjent można stracić zdolność wzwodu, co wyklucza udane życie intymne. Operacje chirurgiczne są zalecane tylko mężczyzną, którzy cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis. Pomimo tego, że długość bądź grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie kobiety, mężczyźni są na tym punkcie zakompleksieni. Chociaż na rynku można znaleźć różnego rodzaju urządzenia oraz preparaty, które maja za zadanie zwiększyć rozmiar wymiar, prawda jest taka, że jedyną donoszącą efekty metodą, która faktycznie może przynieść dobre rezultaty jest operacja. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość członka w stanie erekcji może być dużo większa, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

Powiększenie penisa co warto wiedzieć ?

Powiększanie penisa to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w 100% zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, w związku z tym rynek obfituje w wszelkiego rodzaju preparaty, kremy, żele a nawet pompki, które mają pomóc w zaakceptowaniu swojego ciała. Ale czy są efektywne? Rozmiary penisów różnią się, uzależnione są od pochodzenia oraz predyspozycji genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w czasie zbliżenia, ważniejszym czynnikiem, który gwarantuje satysfakcję seksualną jest fantazja i miłość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko wolą dysponować przyrodzeniem o znacznych wymiarach. Kompleksy , które wiążą się z długością i grubością członka są znane od lat i mają związek z psychiką i to właśnie od samoakceptacji warto zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki wymiar posiada większość mężczyzn zamieszkujących Europę. Tabletki na potencje.

Wielkość penisa

Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, żeby penis stał się większy jest zażywanie zalecanych pastylek. Tego typu środki składają się zazwyczaj z naturalnych, ziołowych składników, które wpływają na lepszą chłonność oraz sprawność ciał jamistych, z których składa się penis. Pastylki na zwiększenie rozmiarów członka jest sporo, przy czym należy nie zapominać, aby decydować się jedynie wyłącznie takie produkty, które pochodzą z pewnego źródła, tak będzie najbezpieczniej. Jak naturalnie powiększyć penisa? Większy członek to dla dużej grupy mężczyzn zwiększenie poczucia wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety przyznają, że wielkość członka w czasie zbliżenia w rzeczywistości jest bez znaczenia i ważniejsza się czułość a nawet fantazja partnera, dla mężczyzn jest to bardzo istotna kwestia, której poświęcą dużo czasu. Jeśli chodzi o naturalne sposoby na zwiększenie rozmiaru członka, trzeba zainteresować się ćwiczeniami. W Internecie można znaleźć specjalne zestawy ćwiczeń rozciągających, lekarze mimo to nie polecają działań na własną rękę. Trzeba skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Powiększenie penisa w domowym zaciszu? Czy to bezpieczne?

Rozciągając członka niestety można doprowadzić do powstawania problemów wiążących się ze wzwodem. Innym cieszącym się popularnością sposobem jest stosowanie pompki próżniowej. Pompka może nieco wydłużyć penisa, jest zalecana w pierwszej kolejności osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź poruszają się na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na osiągnięcie wzwodu, przy czym należy być ostrożnym i należy pamiętać o ściągnięciu gumki po zbliżeniu. Pastylki, pompki bądź nie zapewniają trwałych rezultatów, jeśli na zawsze chcemy zwiększyć wymiar swojego penisa niestety będziemy musieli zdecydować się na operację, która jest nie tylko droga, ale ponadto niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększania członka wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie odnieść efektu albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie osiągał wzwodu. ,To, dlatego przed podjęciem takiej decyzji należy bardzo dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się znosicić ból i ponosić tak olbrzymie ryzyko.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

 

PeniSizeXL to preparat, który stosują internauci i to oni wystawili tym tabletkom pozytywną opinię. Nie bez powodu również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko mężczyźni zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki!

 

 Suplement zwiększający wielkość penisa >> ZOBACZ